Apart Hotel MarMaros

SPA – ЗОНА

ОЗДОРОВЛЕННЯ

ПОСЛУГИ SPA ЦЕНТРУ

Spa-center допоможе Вам розслабитись та завершити день відпочинком. До Вашої уваги пропонуємо :

Image

БАСЕЙН

Басейн розміром 12м × 6м × 1,5м, розділений на 4 зони.

  1. Протитечія
  2. Інтенсивний масаж водоспаду
  3. Легкий масаж водоспаду
  4. Зона джакузі

Image
Image

ФІНСЬКА САУНА ТА ХАМАМ

Фінська сауна – аналог російської лазні. Єдиними, але дуже важливими відмінностями сауни від лазні є температурний режим і вологість в парній.

Турецька лазня (хамам), у буквальному сенсі слово «хамам» слід розуміти як «поширює пар». Пророк Мухаммед оголосив похід в Лазню обов’язковим, кажучи «Чистота – половина віри». Що стосується загального впливу на організм, то процедури хамама дозволяють повністю очистити організм від шлаків і токсинів, зняти втому, нормалізувати роботу легень і травної системи.

CОЛЯНА КІМНАТА

Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії (методика , завдяки якій відтворюється мікроклімат, максимально наближений з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами).

Спелеотерапія (грец. speleon – печера, therapia – лікування) - немедикаментозний спосіб лікування, що використовує цілющі властивості солі. Тривале перебування в умовах відтвореного мікросередовища соляних печер, гротів сприятливо впливає на здоров’я. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів та природного поповнення організму йодом

Image
Image

МАСАЖНА ЗОНА

Подбайте про своє тіло та відновіть природний баланс організму, скориставшись послугами масажного кабінету в Апарт-готелі MarMaros.